Ana Rajić, rukometašica "Umaga", kadetska reprezentativka Hrvatske
Autor: Kristijan Buždon, 16. 1. 2008.

Ana Rajić, učenica II.b, članica kadetske vrste Hrvatske (U-17) s kojom je na Mediteranskim igrama mladih u Francuskoj osvojila brončano odličje.

"Rukomet je dio života moje obitelji, pa tako i mene same. Tata je kao igrač s "Umagom" prošao sve do najvišeg ranga, a po završetku igranja nastavio je kao trener i danas radeći taj posao. Starija sestra Valentina je također dugo igrala, što se poput "zaraze" prenijelo i na mene, uostalom i na brojnu umašku mladež koja je sebe pronašla u rukometu" - ističe Ana Rajić. "Sva sreća da je to ispalo tako, jer u posljednje vrijeme dolazim do spoznaje da sport obilato uzvraća za trud i odricanje. U prvom redu to je igranje za reprezentaciju Hrvatske s kojom sam nastupila na Mediteranskim igrama mladih u Parizu. I na toj smotri se moglo vidjeti koliko je Hrvatska cijenjena kao rukometna i uopće sportska zemlja".

Dobro za umaški rukomet je da Anu u izabranoj vrsti za sada slijede klupske suigračice Nikolina Vojić i Azra Imamović, također učenice naše škole. Uz Anu, Nikolinu i Azru u prvoj postavi rukometne ekipe "Umag" igraju i Klara Stojaković i Andrea Pavić. Zapažene rezultate postižu i Claudia Dent i Karin Mačinković, također učenice naše škole.

BRAVO CURE!!!!!

Priloženi dokumenti:
Picture 060.jpg (129.14 KB)

Ana Rajić, rukometašica "Umaga", kadetska reprezentativka Hrvatske
Autor: Kristijan Buždon, 16. 1. 2008.

BRAVO CURE!!!!!

Priloženi dokumenti:
Picture 060.jpg (129.14 KB)