"ZDRAV ZA 5"
Autor: Petra Bošnjak, 9. 3. 2017.

U četvrtak 9.ožujka 2017. posjetili su nas mr.sc. Aleksandar Šerović, policijski službenik za prevenciju Ureda načelnika Policijske uprave istarske i policijski službenik za prevenciju u Policijskoj postaji Buje Danijel Mijatović koji su učenicima prvih razreda održali predavanje o opasnostima alkohola i droge.

Predavanje je održano u sklopu projekta Ministarstva unutarnjih poslova, Ministarstva zdravlja,  Ministarstva zaštite okoliša i prirode i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta „Zdrav za 5“. Projekt “Zdrav za 5!” usmjeren je na prevenciju ovisnosti i zlouporabe alkohola, droga i igara na sreću te promociju pro-socijalnog, preventivnog i zaštitnog djelovanja uz razvijanje socio-emocionalnih vještina kod djece i mladih, podizanje razine svijesti o vlastitoj ulozi u očuvanju životne, školske i radne okoline te podizanje razine samosvijesti o odgovornosti u očuvanju vlastitog i tuđeg zdravlja i sigurnosti.

"ZDRAV ZA 5"
Autor: Petra Bošnjak, 9. 3. 2017.