OBAVIJEST O IZABRANOJ PONUDI NA RODITELJSKOM SASTANKU ZA ORGANIZACIJU I PROVEDBU MATURALNOG IZLETA U GRČKU
Autor: Enisa Čindrak Karalić, 21. 12. 2017.

Poštovani,

dana 20. prosinca 2017. godine održan je roditeljski sastanak glede izbora ponude za provedbu i organizaciju maturalnog izleta u Grčku među ponudama koje su udovoljavale uvjetima Javnog poziva.

Na roditeljskom sastanku predstavnici Imaginarium d.o.o., Putničke agencije VIA iz Rijeke i Speranza d.o.o., Turističke agencije iz Zagreba prezentirali su svoje ponude.

Nakon prezentacija ponuda izvršeno je glasovanje na kojem je jednoglasno prihvaćena ponuda turističke agencije Speranza d.o.o.

Sukladno navedenom organizaciju i provedbu maturalnog izleta u Grčku provest će Speranza d.o.o. turistička agencija iz Zagreba.

Autor: Enisa Čindrak Karalić, 21. 12. 2017.

Poštovani,