MULTIMEDIJALNA IZLOŽBA RE+CYCLE=ART
Autor: Petra Bošnjak, 28. 4. 2017.

U petak 28.travnja 2017. u Art room-u POU Buje otvorena je multimedijalna izložba pod nazivom RE+CYCLE=ART u kojoj su radove izlagali učenici naše škole. Povodom nedavnog obilježavanja Dana planete Zemlje učenike smo željeli potaknuti na promišljanje o važnosti očuvanja okoliša i odgovornog ponašanja prema prirodnim ljepotama zemlje.

Zahvaljujemo se našoj profesorici Tariti Štokovac na pokretanju i vođenju cijelog projekta te video uracima i instalacijama kojima je obogatila izložbu.

Zahvaljujemo se svima koji su posjetili izložbu i svojim dolaskom podržali naš projekt. Zahvaljujemo se učenicima koji su se odazvali na naš poziv i poslali nam svoje fotografije za izložbu. Zahvaljujemo se i učenicima koji su snimili i fotografirali cijeli događaj. Posebno se zahvaljujemo Tanji Šuflaj iz POU Buje za podršku i pomoć u organizaciji izložbe.

Prilažemo link na kojem se nalazi kratak video s otvorenja.

Izložba je otvorena do 20.svibnja.

Učenici koji su poslali radove za izložbu:

Samanta Duvnjak, Maria Djerdjaj, Antonela Pratljačić, Danijela Gobac, Gabriela Antonac, Ana Peček, Gloria Verunica, Melisa Bulić, Emanuela Kajtazi, Nicol Brgodac.

Učenici snimatelji i fotoreporteri:

Rino Sinčić, Maria Djerdjaj, Samanta Duvnjak.

MULTIMEDIJALNA IZLOŽBA RE+CYCLE=ART
Autor: Petra Bošnjak, 28. 4. 2017.

Prilažemo link na kojem se nalazi kratak video s otvorenja.

Izložba je otvorena do 20.svibnja.

Učenici koji su poslali radove za izložbu:

Učenici snimatelji i fotoreporteri:

Rino Sinčić, Maria Djerdjaj, Samanta Duvnjak.