VAŽNA OBAVIJEST UČENICIMA PUTNICIMA
Autor: Petra Bošnjak, 30. 5. 2016.

"Poštovani,

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta od školske godine 2016./2017. pristupit će novome modelu sufinanciranja i financiranja prijevoza učenika srednjih škola, odnosno uvođenju dohodovnoga cenzusa koji bi sustav ostvarivanja prava učinio pravednijim. U svrhu izrade novoga modela sufinanciranja i financiranja prijevoza učenika srednjih škola, preko službene aplikacije, a na temelju Zaključka Vlade, usvojenom na sjednici 25. svibnja 2016. godine, prikupljat će se osobni identifikacijski brojevi (OIB) članova kućanstva redovitih učenika srednjih škola koji su u školskoj godini 2015./2016. ostvarivali pravo na prijevoz.

Prikupljeni podaci obrađivat će se samo za navedenu svrhu, a sukladno članku 6. stavak 2. i 3. Zakona o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, broj 106/12).

Pozivamo učenike koji su u školskoj godini 2015./2016. ostvarivali pravo na sufinancirani, odnosno financirani prijevoz da do 10. lipnja 2016. godine dostave tražene podatke prijavom uz pomoć AAI korisničkoga računa na adresi https://app.mzos.hr/sufinanciranjePrijevoza/.

U Sustav prijevoz učenika dopuštena je prijava onim korisnicima (učenicima) koji u AAI sustavu imaju pod atributom „Temeljna povezanost s ustanovom“ dodijeljenu vrijednost „UČENIK“. Upute za pristup aplikaciji nalaze se u samome Sustavu.

S poštovanjem,

MINISTARSVO ZNANOSTI, OBRAZOVANJA I SPORTA"

Sva dodatna pitanja ili primjedbe o mogućim tehničkim teškoćama škole, učenici i roditelji mogu uputiti na adrese elektorničke pošte:

PrijavaPrijevoz@mzos.hr ili app-Obrasci@mzos.hr

VAŽNO - ispunjenu elektroničku prijavu treba isprintati, potpisati (roditelj i učenik) i predati razredniku!

VAŽNA OBAVIJEST UČENICIMA PUTNICIMA
Autor: Petra Bošnjak, 30. 5. 2016.

"Poštovani,

S poštovanjem,

MINISTARSVO ZNANOSTI, OBRAZOVANJA I SPORTA"

PrijavaPrijevoz@mzos.hr ili app-Obrasci@mzos.hr