OSKAR ZNANJA
Autor: Petra Bošnjak, 9. 7. 2015.

Naša učenica Sara Franjčec i njezina mentorica Ana Aladić sudjelovale su na svečanoj dodjeli Oskara znanja za osvojeno prvo mjesto na državnom natjecanju iz Talijanskog jezika u kategoriji strukovnih programa.

Svečana dodjela Oskara znanja za 329 državnih i međunarodnih prvaka u znanju te priznanja njihovim mentorima održana je u utorak, 30. lipnja 2015. godine u 11 sati u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu.

Na manifestaciji su prisustvovali predstavnici Vlade Republike Hrvatske, vjerskih zajednica, Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, Nacionalne i sveučilišne knjižnice, Agencije za odgoj i obrazovanje, predstavnici odgojno-obrazovnih ustanova te Nacionalnoga vijeća učenika Republike Hrvatske.

Priznanja državnim i međunarodnim prvacima te zahvalnice njihovim mentorima dodijelili su ministar znanosti, obrazovanja i sporta i ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje zajedno s učenicima Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec i predstavnicima Nacionalnog vijeća učenika.

OSKAR ZNANJA
Autor: Petra Bošnjak, 9. 7. 2015.