Svečana podjela svjedodžbi
Autor: Petra Bošnjak, 3. 7. 2015.

U srijedu 1.srpnja 2015. u velikoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Buje održana je svečana podjela svjedodžbi četvrtog razreda i svjedodžbi o Završnom radu učenika Srednje škole „Vladimir Gortan“ Buje.

Učenike je prigodnim govorom pozdravila ravnateljica škole, profesorica Ana Zubčić Kuhar, a učenicima su svjedodžbe uručili njihovi razrednici.

Učenicima koji su tijekom četiri godine školovanja postigli odličan uspjeh ili postigni zapažene rezultate na Državnim natjecanjima, ravnateljica je u ime Nastavničkog vijeća uručila nagrade!

Na svečanosti je također proglašena učenica generacije: Matea Radešić! Bilo je tu i pjesme i glazbe, sve iz redova naših talentiranih učenika!

Još jednom svima želimo puno sreće i uspjeha i daljnjem školovanju.

Prilažemo prezentaciju s fotografijama

Priloženi dokumenti:
Svecana_podjela_svjedodzbi_maturantima.ppsx (4.19 MB)

Svečana podjela svjedodžbi
Autor: Petra Bošnjak, 3. 7. 2015.

Još jednom svima želimo puno sreće i uspjeha i daljnjem školovanju.

Prilažemo prezentaciju s fotografijama

Priloženi dokumenti: