Obavijest o mogućnosti zapošljavanja-učenički ugovori
Autor: Enisa Čindrak Karalić, 17. 6. 2015.

Obavijest o mogućnosti zapošljavanja učenika-učenički ugovori

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI ZAPOŠLJAVANJA UČENIKA

Poštovani učenici,

obavještavamo Vas da je društvo VOVA d.o.o. voljan zaposliti učenike na određeno vrijeme putem učeničkog servisa, radno mjesto KAMP PARK UMAG (LADIN GAJ)

PODATCI O ZAPOSLENJU

VOVA d.o.o. zapošljavanje na određeno vrijeme dvije (2) osobe, posao se sastoji u prodaji gotove hrane.
ZA ZAPOŠLJAVANJE PUTEM UČENIČKOG SERVISA POTREBNO JE JAVITI SE TAJNIŠTVU ŠKOLE RADI DOBIVANJA PRISTUPNICE ZA SKLAPANJE UGOVORA.
ZA INFORMACIJE JAVITI SE NA TEL. 052/772-113 ILI OSOBNIM DOLASKOM
KONTAKT za VOVA d.o.o..-MOB: 0989688940, kontakt osoba: Miloš Agbaba

NAPOMENA:

Navedeni posao namijenjen je učenicima koji su navršili najmanje 18 godina života zbog mogućnosti poslovanja s novcem. Nije isključena mogućnost zapošljavanja učenika mlađih od 18 godina (donja dobna granica navršenih 15 godina).

Za sve informacije stojimo na raspolaganju te pozivamo zainteresirane učenike da se jave tajništvu škole.

Obavijest o mogućnosti zapošljavanja-učenički ugovori
Autor: Enisa Čindrak Karalić, 17. 6. 2015.

Obavijest o mogućnosti zapošljavanja učenika-učenički ugovori

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI ZAPOŠLJAVANJA UČENIKA