Autor: Petra Bošnjak, 19. 5. 2015.

DRAGI OSMAŠI !

Ako vas zanimaju jezici, turizam i ugostiteljstvo, prijavite se za naš program za zanimanje hotelijersko-turistički tehničar.

Ukoliko ste pedantni i volite raditi s brojkama te želite naučiti kako osnovati i voditi vlastitu tvrtku, izaberite naš program ekonomija, trgovina i poslovna administracija za zanimanje ekonomist.

Ukoliko se ne možete odlučiti za određeno zanimanje, odgodite odluku do upisa na fakultet i prijavite se za program opće gimnazije kojim ćete steći širok spektar znanja i najbolje temelje za polaganje Državne mature.

Svi naši programi su četverogodišnji te omogućuju polaganje državne mature i upis na fakultet.

Uz entuzijastične, mlade profesore i kvalitetne nastavne sadržaje, nudimo i izborne predmete Informatiku i Njemački jezik, šarolik izbor izvannastavnih aktivnosti

-        radijsku skupinu

-        dramsku skupinu

-        filmsku skupinu

-        plesnu skupinu

-        zbor

-        školski bend

-       literarno - novinarsku skupinu

te mogućnost fakultativnog učenja francuskog i španjolskog jezika.

Nastavne sadržaje nastojimo učiniti zanimljivima, organizacijom raznih oblika terenske nastave i školskih izleta po Hrvatskoj i Europi.

Otvoreni smo za vaša pitanja. Možete nas kontaktirati na e-mail

ured@ss-vgortan-buje.skole.hr  ili telefon 052 772 113.

U prilogu možete pogledati brošuru i prezentaciju škole u PowerPoint-u

Priložen je i dokument s kratkim opisom stavki važnih za upis u naše programe (UPISI_šk.g._2015.2016.doc) kao i službeni dokumenti Ministarstva vezani uz upise u srednju školu u školskoj godini 2015./2016.

Priloženi su također nastavni planovi i programi za svaki obrazovni program.

Želimo vam puno uspjeha pri upisu srednje škole koja najbolje odgovara vašim potrebama. Sretno!