Polaznici informatike u posjeti FINA-i
Autor: Danijel Bele, 2. 12. 2009.

Dana 25.11.2009. učenici naše škole koji idu na izbornu nastavu iz informatike posjetili su FINA-u. Pod kraticom FINA krije se naziv Financijska agencija, a ona je vodeća hrvatska tvrtka na području financijskog posredovanja. Učenici su mogli vidjeti i upoznati se s načinom gotovinskog i bezgotovinskog plaćanja, s uslugama hitro.hr i regos, saznali su čemu služi dnevno-noćni trezor i što je najbitnije za nas informatičare upoznali smo informatčki sustav koji se koristi u komunikaciji između podružnica i u komunikaciji s ostalim institucijama.

pripremili: Danijel Bele i Ervin Faust

Polaznici informatike u posjeti FINA-i
Autor: Danijel Bele, 2. 12. 2009.

pripremili: Danijel Bele i Ervin Faust